náš dětský domov

náš dětský domov

menu

úvodní stránka
kontakty
zaměstnanci
náš dětský domov
spolupráce
poděkování
dokumenty
fotogalerie
registr oznámení
napište nám
autor stránek

sponzoři 

fotogalerie - rok 2016


Vánoční akademie 2016

Všechno začíná už dlouhé týdny dopředu. Děti se pod vedením svých tet a strejdů připravují na vystoupení, které se stává vyvrcholením jejich velkého snažení. To letošní se opět uskutečnilo v dobšickém kulturním domě, který nám každoročně pro tuto příležitost laskavě propůjčuje starosta pan Ing. Jaroslav Jenšovský. Úvodní slovo pronesla a přítomné přivítala paní ředitelka Mgr. Anita Tučková. A pak už přišli na scénu účinkující s bohatým programem. Při jeho moderování se zase osvědčila Sabina a vše zvládala s profesionální jistotou. Navíc stihla úspěšně vystoupit i v několika číslech. V pásmu se postupně předvedli usměvaví andílci, skupinka v originální stínohře ukázala koloběh života, něžné labutěnky upoutaly svými ladnými pohyby a pestrobarevným papouškům kakadu chybělo jen vzlétnout.
Velký ohlas mezi diváky měl muzikál ze života dospívající mládeže s jejich radostmi i starostmi. Líbili se i drsní piráti z Karibiku. Vystoupení bylo daleko více a všichni se maximálně snažili. V jednotlivých číslech se projevila přirozená hravost, temperament a nadšení z pohybu, a to zejména při tancích. Diváci všechny po zásluze odměnili dlouhotrvajícím potleskem. V průběhu akademie se také našel čas na poděkování sponzorským firmám a jednotlivcům, z jejichž příspěvků a darů můžeme dětem poskytovat nadstandardní vyžití při sportovních, kulturních a poznávacích akcích. Této podpory si nesmírně vážíme a upřímně za ni děkujeme. Po skončení programu přišli ještě někteří sponzoři a přátelé našeho domova mezi nás na pracoviště Hakenova. Pobesedovali mezi sebou navzájem, občerstvili se a se zájmem si prošli rodinné skupiny, kde ocenili nové moderní vybavení. 
Všichni jsme prožili velmi pěkné adventní odpoledne a odnášíme si z něho překrásné zážitky. Poděkování patří všem organizátorům a vystupujícím. Máme radost z vydařené akce, jejíž zdárné provedení se stalo pro dospělé i děti tou nejkrásnější odměnou. 

Petr Čtveráček
4. ledna 2017 

úřední e-deska

úřední e-deska

Daruj hračku

Rovné příležitosti pro děti
z dětských domovů

nové fotografie

Zápisník táborníka

Sportovní aktivity
se skupinou přátel dětského domova

Pila Bojanovice

Vánoční lyžařský pobyt v Krkonoších

Muzikál Ať žije rokenrol

Pobyt na chatě

DD cup
DD cup
Vystoupení Moniky Bagárové
Vystoupení Moniky Bagárové
Vystoupení v DS Jevišovice
Vystoupení v DS Jevišovice
Ozdravný pobyt
na horách
Ozdravný pobyt na horách březen 2010
Zimní radovánky
Cvičení na míčích
Maškarní rej
Maškarní rej
Výlet na krokodýlí farmě
Výlet na krokodýlí farmě
Víkend a prázdniny 
na chatě
Víkend a prázdniny na chatě
Návštěva muzikoterapeuta

Návštěva muzikoterapeuta Luboše
Návštěva Muzea Policie
Návštěva Muzea Policie v Praze
Vystoupení pro seniory
Vystoupení pro seniory v Jevišovicích