náš dětský domov

náš dětský domov

menu

úvodní stránka
kontakty
zaměstnanci
náš dětský domov
spolupráce
poděkování
dokumenty
GDPR
fotogalerie
registr oznámení
podatelna
autor stránek

sponzoři 

fotogalerie - rok 2018


Střídavě oblačno

Takhle jednoduše by se daly shrnout výsledky našich dětí na čtyřech turnajích a závodech v letošním roce.

První byl turnaj ve stolním tenise v Praze dne 24. 3., který je součástí DDCUPu. Postupně jsme hráli v základní skupině s Dolním Lánovem 4:3 a Tuchlovem 5:1. V osmifinále jsme těsně porazili Nymburk 4:3. Od čtvrtfinále se nám již přestalo dařit a postupně jsme prohráli s Dlažkovicemi 0:4, Karvinou 1:4 a Klánovicemi také 1:4. V konkurenci 24 domovů se naše děti umístily na skvělém 8. místě. Náš nejlepší hráč za celý den prohrál jen jeden zápas. Dobře si počínali i ostatní členové úspěšného týmu.

Dalším dílem DDCUPu se stal ve dnech 12. - 13. 5. již 20. ročník Memoriálu Lucie Hanušové. Tentokrát se běžecký trojboj konal v krásném prostředí biatlonového areálu Vysočina arény v Novém Městě na Moravě. Děti měřily své síly pod tribunami a nedaleko biatlonové střelnice. Jako týmu se nám příliš nevedlo a v konkurenci 23 domovů jsme obsadili až 15. místo. V jednotlivcích naše dívka svoji věkovou kategorii ovládla. Úspěšně jsme si počínali i v kategorii mladších chlapců, kde náš zástupce získal 2. místo. Tradičně byl volný čas vyplněn doprovodným programem a vše zakončil velký ohňostroj. 

Turnaj v kopané Budkov Cup dne 26. 5. se uskutečnil po tříleté odmlce. Naši chlapci tak dostali opět možnost ukázat, jak umí fotbal hrát. V konkurenci dalších 4 týmů obsadili parádní 2. místo. Postupně si poradili s Jemnicí a Náměští nad Oslavou, remizovali s pořádajícím Budkovem a nakonec odešli ze hřiště poraženi od Senožat. Hrálo se na hřišti s umělým povrchem, které bylo ve velmi dobrém stavu.

Příležitost k poslednímu měření sil dostali naši fotbalisté na turnaji v Senožatech. Tentokrát se nám nedařilo. Po velmi špatných výkonech a častém nedorozumění během hry obsadili až 4. místo. Na úvod sice porazili tým Senožat „B“ 3:1, ale pak prohráli s Humpolcem 1:5, mužstvem Senožat „A“ 1:4 a Budkovem 1:4. Po skončení turnaje připravili pořadatelé pro chlapce pestrý program. Zaujala tvořivá dílna, zajímavá logická hra nebo diskotéka. Na zpáteční cestu jsme se posilnili dobrým grilovaným masem. Jak již bylo na začátku uvedeno, dařilo se prostě střídavě oblačno.

Bc. Josef Perlička
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Daruj hračku

Rovné příležitosti pro děti
z dětských domovů

nové fotografie

Zápisník táborníka

Sportovní aktivity
se skupinou přátel dětského domova

Pila Bojanovice

Vánoční lyžařský pobyt v Krkonoších

Muzikál Ať žije rokenrol

Pobyt na chatě

DD cup
DD cup
Vystoupení Moniky Bagárové
Vystoupení Moniky Bagárové
Vystoupení v DS Jevišovice
Vystoupení v DS Jevišovice
Ozdravný pobyt
na horách
Ozdravný pobyt na horách březen 2010
Zimní radovánky
Cvičení na míčích
Maškarní rej
Maškarní rej
Výlet na krokodýlí farmě
Výlet na krokodýlí farmě
Víkend a prázdniny 
na chatě
Víkend a prázdniny na chatě
Návštěva muzikoterapeuta

Návštěva muzikoterapeuta Luboše
Návštěva Muzea Policie
Návštěva Muzea Policie v Praze
Vystoupení pro seniory
Vystoupení pro seniory v Jevišovicích