náš dětský domov

náš dětský domov

menu

úvodní stránka
kontakty
zaměstnanci
náš dětský domov
spolupráce
poděkování
dokumenty
GDPR
fotogalerie
registr oznámení
napište nám
autor stránek

sponzoři 

poděkování


Grantový program nadační fond Albert dětem 2015

V podzimním období loňského roku byl v Nadačním fondu Albert vypsán grantový program na podporu našich dětí ve volnočasových aktivitách a studiích. Vypracovaný projekt nazvaný „Zdravý pohyb, příprava na povolání“ byl schválen a na zájmovou činnost a úhradu školného jsme obdrželi finance ve výši 11 000,-Kč. Na co konkrétně budou peníze použity? Sedm chlapců pravidelně navštěvuje oddíly kopané v Dobšicích a v Příměticích. Chlapcům budou zaplaceny členské příspěvky do oddílů a nakoupí si část sportovní výbavy. Jedna naše dívka studuje na SOU a SOŠ Znojmo Přímětická obor Kuchař číšník a z příspěvku jí bude uhrazeno školné ve výši 3 500,-Kč. 
Tímto bychom chtěli NFA velmi poděkovat za podporu. 

Poděkování pracovníků a zvláště dětí je adresováno především firmám:

Philips ČR s.r.o., BHS domácí spotřebiče s.r.o., EURONICS ČR a.s., MONA Znojmo s. r. o., ELNAS s. r. o. Znojmo, OD Hypernova Znojmo společnosti AHOLD Praha, PROVIDENT Financial s. r. o. Praha, ČM stavební spořitelna odb. Znojmo, RÁDIO KISS HÁDY Brno, CK ABC Tours Znojmo, CK Livingstone Brno, POMONA Těšetice, H&M spol. s r. o. Znojmo, Penam, spol. s r. o. Znojmo, GRANERO Vlasatice, AUTODOPRAVA P. Nešpor Znojmo, Agentura JANYT Znojmo, Rádio BLANÍK Znojmo, NESON s. r. o. Znojmo, a country skupině Paroháči ze Znojma, Groupe SEB ČR, s.r.o., Elektro Hanzel spol. s r.o. ve Znojmě.
Vedle firem je třeba jmenovat organizace Křesťanské společenství Znojmo, Vězeňskou službu Znojmo a děti i pedagogy ze ZŠ Břežany, jimž rovněž patří naše upřímné poděkování. A rozhodně ne v poslední řadě je třeba uvést obzvláště chvályhodné občany ze Znojma: Jiřího Grunu, ing. Jana Nováka, Petra Lobpreise, Milena Filákovou, Martina Moučku, Marii Soukalovou, Arnošta Modráčka a Václava Štaffu, kteří své soukromé finanční dary přinášejí dokonce opakovaně.

Dvě nejvýraznější poděkování pak jsou adresována 
* Nadaci Terezy Maxové, jmenovitě paní Vojtíkové, která neúnavně zajišťuje našim dětem vstupenky na nejrozmanitější akce a výrazně tak přispívá k obohacení estetického vyžití a získání přehledu o kulturním a společenském dění po celé republice.
* Nadačnímu fondu manželů Livie a Václava Klausových, kteří společně s Komerční bankou zajišťují našim dětem na jejich konta přísun finančních prostředků, které pomohou dospívajícím svěřencům v okamžiku odchodu z DD mít „něco na začátek“, aby se částečně mohli postavit „na vlastní nohy“.  

úřední e-deska

úřední e-deska

Daruj hračku

Rovné příležitosti pro děti
z dětských domovů

nové fotografie

Zápisník táborníka

Sportovní aktivity
se skupinou přátel dětského domova

Pila Bojanovice

Vánoční lyžařský pobyt v Krkonoších

Muzikál Ať žije rokenrol

Pobyt na chatě

DD cup
DD cup
Vystoupení Moniky Bagárové
Vystoupení Moniky Bagárové
Vystoupení v DS Jevišovice
Vystoupení v DS Jevišovice
Ozdravný pobyt
na horách
Ozdravný pobyt na horách březen 2010
Zimní radovánky
Cvičení na míčích
Maškarní rej
Maškarní rej
Výlet na krokodýlí farmě
Výlet na krokodýlí farmě
Víkend a prázdniny 
na chatě
Víkend a prázdniny na chatě
Návštěva muzikoterapeuta

Návštěva muzikoterapeuta Luboše
Návštěva Muzea Policie
Návštěva Muzea Policie v Praze
Vystoupení pro seniory
Vystoupení pro seniory v Jevišovicích