Poděkování

PODĚKOVÁNÍ

Majitelům restaurace Emrammus, kteří při pořádání Retro diskotéky vybrali a darovali dětem na letní tábory částku 22000,-Kč.

Touto cestou bychom také rádi poděkovali za velkorysý dar po paní Aleny Elerové z Naturely – dary přírody. Pro děti vybrala peníze, za které jim byly koupeny lístky na filmové představení Ušák Chicky a Zlokřeček. Děti si představení moc užili.

A jako každým rokem ke dni dětí (a nejen k tomuto dni) dostávají děti krásný dárek v podobě možnosti svezení se na všech atrakcích (kolotoče, autíčka, horská dráha ) od rodiny Pospíšilových. Kdykoliv, kdy rodina Pospíšilová ve Znojmě postaví kolotoče, nás kontaktují a nabídnou našim dětem svezení zdarma. K tomu dostanou vždy ještě vždy něco navíc v podobě cukrové vaty a popcornu.

Grantový program nadační fond Albert dětem 2015

V podzimním období loňského roku byl v Nadačním fondu Albert vypsán grantový program na podporu našich dětí ve volnočasových aktivitách a studiích. Vypracovaný projekt nazvaný „Zdravý pohyb, příprava na povolání“ byl schválen a na zájmovou činnost a úhradu školného jsme obdrželi finance ve výši 11 000,-Kč. Na co konkrétně budou peníze použity? Sedm chlapců pravidelně navštěvuje oddíly kopané v Dobšicích a v Příměticích. Chlapcům budou zaplaceny členské příspěvky do oddílů a nakoupí si část sportovní výbavy. Jedna naše dívka studuje na SOU a SOŠ Znojmo Přímětická obor Kuchař číšník a z příspěvku jí bude uhrazeno školné ve výši 3 500,-Kč. 
Tímto bychom chtěli NFA velmi poděkovat za podporu. 

Poděkování pracovníků a zvláště dětí je adresováno především firmám:
Philips ČR s.r.o., BHS domácí spotřebiče s.r.o., EURONICS ČR a.s., MONA Znojmo s. r. o., ELNAS s. r. o. Znojmo, OD Hypernova Znojmo společnosti AHOLD Praha, PROVIDENT Financial s. r. o. Praha, ČM stavební spořitelna odb. Znojmo, RÁDIO KISS HÁDY Brno, CK ABC Tours Znojmo, CK Livingstone Brno, POMONA Těšetice, H&M spol. s r. o. Znojmo, Penam, spol. s r. o. Znojmo, GRANERO Vlasatice, AUTODOPRAVA P. Nešpor Znojmo, Agentura JANYT Znojmo, Rádio BLANÍK Znojmo, NESON s. r. o. Znojmo, a country skupině Paroháči ze Znojma, Groupe SEB ČR, s.r.o., Elektro Hanzel spol. s r.o. ve Znojmě.
Vedle firem je třeba jmenovat organizace Křesťanské společenství Znojmo, Vězeňskou službu Znojmo a děti i pedagogy ze ZŠ Břežany, jimž rovněž patří naše upřímné poděkování. A rozhodně ne v poslední řadě je třeba uvést obzvláště chvályhodné občany ze Znojma: Jiřího Grunu, ing. Jana Nováka, Petra Lobpreise, Milena Filákovou, Martina Moučku, Marii Soukalovou, Arnošta Modráčka a Václava Štaffu, kteří své soukromé finanční dary přinášejí dokonce opakovaně.

Dvě nejvýraznější poděkování pak jsou adresována 
* Nadaci Terezy Maxové, jmenovitě paní Vojtíkové, která neúnavně zajišťuje našim dětem vstupenky na nejrozmanitější akce a výrazně tak přispívá k obohacení estetického vyžití a získání přehledu o kulturním a společenském dění po celé republice.
* Nadačnímu fondu manželů Livie a Václava Klausových, kteří společně s Komerční bankou zajišťují našim dětem na jejich konta přísun finančních prostředků, které pomohou dospívajícím svěřencům v okamžiku odchodu z DD mít „něco na začátek“, aby se částečně mohli postavit „na vlastní nohy“.